Realizacja zamówienia:

1. Czas realizacji zamówienia zakończonego wysyłką, określany jest na podstawie terminu dostępności produktu danego producenta.  W sytuacji zamówienia przez Kupującego produktów o różnych terminach dostępności, czas wysyłki, równy jest czasowi wysyłki towaru z najdłuższym podanym czasem. W przypadku wystąpienia braku produktu zamówionego przez Kupującego lub wydłużenia czasu realizacji zamówienia, Kupujący informowani są o tym fakcie mailowo lub telefonicznie. Kupujący zgodnie ze swoją decyzją będą mogli oczekiwać na dostawę, wybrać inny towar lub odstąpić od Umowy. Odstąpienie od Umowy wiąże się ze zwrotem wszystkich środków pieniężnych za niezrealizowane zamówienie, o ile zostały one wpłacone przez Kupującego na konto bankowe Sprzedającego.

 

2. W przypadku wyboru płatności przelewem oraz w systemie płatności online, rozpoczęcie realizacji zamówienia następuje dopiero w chwili zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedawcy.


3. Termin realizacji Zamówienia z płatnością za pobraniem dokonanego po godzinie 11:00 lub Zamówienia z przedpłatą za które należności zostaną zaksięgowane po godzinie 11:00 wydłuża się o jeden dzień roboczy.


4. W przypadku wyboru płatności przelewem, w systemie płatności online oraz za pobraniem, realizacja zamówienia zakończona zostaje wysyłką zamówienia, która następuje w ciągu dwóch dni roboczych (z zastrzeżeniem ust. 2) od chwili rozpoczęcia realizacji zamówienia. 


Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie